perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpatë në portugalisht

Fjalë: shpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (1): espada
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht shpatë, shpatë në portugalisht, espada në shqip
shpatë në portugalisht

Fjalë të ngjashme

vrimë e zezë