perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpirt në portugalisht

Fjalë: shpirt (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (10): alma, ânimo, aparecido, divinizada, espírito, fantasma, génio, mente, animo, psique
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht shpirt, shpirt te dua poezi, shpirt te dua, shpirt meaning, shpirt i vrar, shpirt i shpirtit tim lyrics, shpirt në portugalisht, alma në shqip
shpirt në portugalisht