perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shprehje në portugalisht

Fjalë: shprehje (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (24): expressão, palavra, prazo, proclama, prometer, término, termo, vocábulo, cultismo, enunciado, frase, galvanismo, loucita, vulgarismo, curva, devolutiva, giro, meandro, recordo, reembolso, retorno, tornada, viaje, volta
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht shprehje, shprehje te bukura, shprehje per shoqerine, shprehje per paqe, shprehje per miqesine, shprehje per librin, shprehje në portugalisht, expressão në shqip
shprehje në portugalisht