perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtet në portugalisht

Fjalë: shtet (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (15): estado, país, terra, circunstancia, circunstância, cláusula, condição, desarreigo, pararei, posição, postura, sítio, situação, estaciona, riqueza
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht shtet, shteti web, shtet ne shba, shtet ne azi, shtet ne ameriken qendrore, shtet ne afrike, shtet në portugalisht, estado në shqip
shtet në portugalisht

Fjalë të ngjashme

krah bahrain domate sere vezë sharri