perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sipas në portugalisht

Fjalë: sipas (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (4): após, depois, para, por
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht sipas, sopas recipe, sipas tv, sipas panam, sipas nama in urdu, sipas nama, sipas në portugalisht, após në shqip
sipas në portugalisht

Fjalë të ngjashme

fjala adoptim profit margin formula