perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

suva në portugalisht

Fjalë: suva (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (2): gesso, peso
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht suva, suva weather, suva usta, suva private hospital, suva planina, suva motor inn, suva në portugalisht, gesso në shqip
suva në portugalisht