perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tash në portugalisht

Fjalë: tash (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (3): agora, ia, ora
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht tash, tashoakley, tash tv, tash stanmore, tash sefton, tash ma tash, tash në portugalisht, agora në shqip
tash në portugalisht

Fjalë të ngjashme

pres 24 herët a vonë modern art