perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

thyej në portugalisht

Fjalë: thyej (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (18): descontinuar, interferir, interromper, partir, quebrar, rasgar, romper, suspender, cascar, desbaratar, britar, calcar, manjar, pisar, quebrantar, socar, fracturar, infringir
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht thyej, thyej password, thy passworda, thyej në portugalisht, descontinuar në shqip
thyej në portugalisht