perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tjetër në portugalisht

Fjalë: tjetër (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (8): diferente, diverso, nutro, outro, outros, segundo, toro, distinto
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht tjetër, tjetër në portugalisht, diferente në shqip
tjetër në portugalisht