perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tokë në portugalisht

Fjalë: tokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (25): aterrar, chão, desembarcar, país, região, solo, terra, estado, continente, arranjo, disposição, mandato, ordem, ordens, pedido, campo, terreno, assoalho, causa, motivo, mundo, pavimento, piso, soalho, sue-lo
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht tokë, tokë për shitje, tokë ne shitje kosovë, tokë ne shitje, tokë e përgjakur, planeti tokë, tokë në portugalisht, aterrar në shqip
tokë në portugalisht