perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tregtar në portugalisht

Fjalë: tregtar (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (10): comerciante, negociante, comercial, mercante, mercantil, cliente, comprador, freguês, traficante, tratante
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht tregtar, tregtar flamujsh wikipedia, tregtar flamujsh vepra, tregtar flamujsh tregime, tregtar flamujsh subjekti, tregtar flamujsh pdf, tregtar në portugalisht, comerciante në shqip
tregtar në portugalisht