perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tres në portugalisht

Fjalë: tres (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (12): digerir, degelar, desatar, descongelar, resolver, dissolver, soltar, solucionar, desligar, desgastar, esgotar, gastar
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht tres, tres leches recipe, tres leches cake, tres leches, tres jolie tirane, tres jolie tirana, tres në portugalisht, digerir në shqip
tres në portugalisht