perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tringëllin në portugalisht

Fjalë: tringëllin (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (5): soar, tocar, chamar, repicar, telefono
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht tringëllin, tringëllin në portugalisht, soar në shqip
tringëllin në portugalisht