perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vagina në portugalisht

Fjalë: vagina (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (1): vagina
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht vagina, vagina surgery, vagina smells like fish, vagina smell, vagina pimple, vagina names, vagina në portugalisht, vagina në shqip
vagina në portugalisht

Fjalë të ngjashme

cati shtepie luaj tavell