perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vajtoj në portugalisht

Fjalë: vajtoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (3): deplorar, lamentar, lamentares
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht vajtoj, vajtoj në portugalisht, deplorar në shqip
vajtoj në portugalisht