perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

varg në portugalisht

Fjalë: varg (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (23): cotação, curso, percurso, série, acorrentar, cadeia, corrente, cola, fila, linha, ronda, cauda, grada, graduação, grau, hiberna, conjunto, versículo, verso, poema, poesia, rima, recua
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht varg, varg vikernes wife, varg vikernes racist, varg vikernes quotes, varg vikernes meme, varg vikernes blog, varg në portugalisht, cotação në shqip
varg në portugalisht

Fjalë të ngjashme

123 filloj noku vogël tomas bredh