perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vegël në portugalisht

Fjalë: vegël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (8): artefacto, implemento, instrumento, aparato, aparelho, artificio, dispositivo, máquina
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht vegël, vegël në portugalisht, artefacto në shqip
vegël në portugalisht