perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vendim në portugalisht

Fjalë: vendim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (7): decisão, despacho, julgamento, resolução, revoluciona, arbítrio, decisiva
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht vendim, vendim unifikues sigurimi i padise, vendim unifikues, vendim kapaj, vendim i keshillit te ministrave, vendim i gjykates kushtetuese, vendim në portugalisht, decisão në shqip
vendim në portugalisht