perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vendos në portugalisht

Fjalë: vendos (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (11): colocar, meter, por, pôr, sentar, acomodar, situar, alojar, poder, identificar, instalar
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht vendos, vendos xp, vendos media, vendos llp, vendos industrietechnik gmbh, vendos industrietechnik, vendos në portugalisht, colocar në shqip
vendos në portugalisht