perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

verë në portugalisht

Fjalë: verë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (2): verão, vereado
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht verë, verë në portugalisht, verão në shqip
verë në portugalisht