perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëm në portugalisht

Fjalë: vetëm (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (23): apenas, puramente, só, somente, meramente, exclusivo, ímpar, integral, isolado, singular, solo, sonsinho, sozinho, único, uniforme, uno, mesmo, tal, retirado, solitário, sino, excepcional, mero
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht vetëm, vetëm për të qeshur, vetëm a po m'han raku, vetëm në portugalisht, apenas në shqip
vetëm në portugalisht