perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vizitë në portugalisht

Fjalë: vizitë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (3): visitar, frequentar, visita
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht vizitë, vizitë në portugalisht, visitar në shqip
vizitë në portugalisht