perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vogël në portugalisht

Fjalë: vogël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (18): pequeno, rapaz, afogado, arena, belo, delicado, diminuto, fino, fútil, insignificante, minuta, pandeireta, penudo, jovem, júnior, breve, curto, pouco
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht vogël, truri i vogël, sherri i vogël, qinqi i vogël, qingji i vogël, qeni vogël, vogël në portugalisht, pequeno në shqip
vogël në portugalisht