perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vonoj në portugalisht

Fjalë: vonoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (12): adiar, demorar, depositar, diferir, postergar, trasladar, retardar, atrasar, atraso, demora, hesitar, tardar
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht vonoj, vonoj në portugalisht, adiar në shqip
vonoj në portugalisht