perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zbritje në portugalisht

Fjalë: zbritje (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (20): desembarco, carga, embarco, detrimento, resta, encosta, inclinação, ladeira, rampa, subida, vertente, caída, declive, descendo, encesta, herança, heresia, legado, queda, sucessiva
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht zbritje, zbritje sezonale big mama, zbritje sezonale, zbritje per shen valentin, zbritje ne viva fresh store, zbritje ne teg, zbritje në portugalisht, desembarco në shqip
zbritje në portugalisht