perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zor në portugalisht

Fjalë: zor (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (7): aperto, embaraço, estorvo, moléstia, óbice, perplexidade, problema
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht zor, zor sonic, zor shrine circus, zor shrine, zor movie, zor lagaa ke haiya, zor në portugalisht, aperto në shqip
zor në portugalisht

Fjalë të ngjashme

pluhur pjekes në kohë kap bambino