perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: poshtë

Fjalor: bullgare poshtë
Përkthime: под
poshtë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: пад
poshtë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: all
poshtë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: alitse, alla
poshtë në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: ispod
poshtë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: alább, alul, lejjebb
poshtë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: po
poshtë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: abaixo, sob
poshtë në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: dedesubtul, sub
poshtë në rumanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: pod
poshtë në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: внизу
poshtë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: pośredniczący
poshtë në polonisht »