perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: postoj

Fjalor: anglisht postoj
Përkthime: forward, forwards, post
postoj në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: dopravit, odeslat, poslat, postoupit, umístit, zaslat
postoj në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: abgeordnet, abschicken, absenden, gepolstert, gesandt, schicken, senden, übersenden, versandet
postoj në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: ekspedere, poste, sende
postoj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: despachar, enviar, mandar, remitir
postoj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: acheminer, déléguer, députer, diffuser, envoyer, expédier, poster
postoj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: impostare, mandare, spedire
postoj në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: befordra, ekspedere, sende
postoj në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: выслать, выстелить, выстлать, отправить, послать
postoj në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: avfärda, avsända, befordra
postoj në suedisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: lähettää
postoj në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: poslati
postoj në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: elküld, elküldeni, odaküldeni
postoj në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: correio, deportar, despachar, desterrar, enviar, expedir, facturar, mandar, remeter
postoj në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: post
postoj në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: вислати
postoj në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: wysłać
postoj në polonisht »

Fjalë të ngjashme

postoj chvíľa si krásna, postoi parovoz, postoj synonymum, postoj zimowy, postoj pojazdu, postoj definice, postoj konu pejka, postoj a zatrzymanie, postoj psychologie, postoi parovoz lyrics