perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: pra

Fjalor: anglisht pra
Përkthime: because, consequently, so, therefore
pra në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: proto, tak, tedy
pra në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: also, daher, darum, deshalb, deswegen, drum, demnach, folglich
pra në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: altså, derfor, ergo
pra në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: por
pra në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: donc
pra në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: conseguentemente, dunque, perché, perciò, pertanto
pra në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: derfor, ergo, altså
pra në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: оттого, посему, постольку, потому, потому-то, поэтому, следовательно
pra në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: därför, d-erfor
pra në suedisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: siis
pra në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: zato
pra në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: azért
pra në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: então, logo, por, portanto
pra në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: torej, zato
pra në sllovenisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: dlatego, przeto
pra në polonisht »

Fjalë të ngjashme

pra torino, pra international, pra uk, pra handbook, pra delle torri, pra in dogs, pra imaging, pra wedding, pra loup, pra te fazer lembrar