perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: pranveror

Fjalor: anglisht pranveror
Përkthime: vernal
pranveror në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: jarní
pranveror në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: frühjährig
pranveror në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: vårlig
pranveror në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: primaveral
pranveror në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: printanier, vernal
pranveror në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: primaverile
pranveror në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: vårlig
pranveror në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: весенний
pranveror në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: vårlig
pranveror në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: веснавы, вясенні, вясновы
pranveror në bjellorusisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: tavaszi
pranveror në hungarisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: весінній, весняний
pranveror në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: wiosenny
pranveror në polonisht »

Fjalë të ngjashme

peisazh pranvere, ekuinoksi pranveror, peisazh pranveror, pushimi pranveror, fustane pranvere, fustane pranverore, koleksioni pranvere, depresioni pranveror, ushqimi pranveror, mjedisi pranveror