perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: premtim

Fjalor: anglisht premtim
Përkthime: promise, pledge, plight, vow
premtim në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: předpovědět, předpovídat, přislíbit, slib, slíbit, slibovat, záruka
premtim në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: versprechen, zusage, zusagen, gelöbnis, geloben
premtim në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: løfte, love, tilsagn
premtim në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: promesa, prometer
premtim në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: promesse, promettre, assurance, foi, parole, jurer
premtim në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: promessa, promettere, pegno, voto
premtim në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: løfte, lova, love, tilsi, utlova, tilsagn
premtim në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: обещание, обещать, сулить
premtim në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: löfte, lova, utlova, love
premtim në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: обещание, залог
premtim në bullgarisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: lupaus, luvata
premtim në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: υπόσχεση, υπόσχομαι
premtim në greqisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: pažadas, perspektyva
premtim në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: promessa, prometer
premtim në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: obiecanka, obiecywać, przyrzeczenie, przyrzekać
premtim në polonisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: megígérni, megfogadni
premtim në hungarisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: sľub
premtim në sllovakisht »

Fjalë të ngjashme

premtim dashurie, premtim mulaj, premtim gojani, premtim esati, premtim hajdari, premtim sadiku, premtim ibrahimi, premtim rashiti, premtim gojani facebook, premtim mehmeti pranoje