perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: princ

Fjalor: anglisht princ
Përkthime: prince
princ në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kníže, princ
princ në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: fürst, königssohn, prinz
princ në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: prins
princ në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: príncipe
princ në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: prince
princ në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: principe
princ në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: prins
princ në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: королевич, принц
princ në rusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: prints, vürst
princ në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: ruhtinas
princ në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: fejedelem, királyfi
princ në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: princas
princ në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: príncipe
princ në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: princ
princ në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: princ
princ në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: królewicz
princ në polonisht »

Fjalë të ngjashme

princ vidi, princ vidi ne shqiperi, princ dobroshi, princ dobroshi shqip, princ vali corleone, princ valentino corleone, prince of persia, prince harry, prince of persia game, prince william