perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: prush

Fjalor: anglisht prush
Përkthime: ardency, ardour, ember, fervour, glow, heat
prush në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: horko, horlivost, plamen, teplo, vášeň, vedro, vřelost, vroucnost, zanícení, zápal, žár, záře, žhavost
prush në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: brand, feuer, glut, hitze, wärme
prush në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: glo, glød, ild, varme
prush në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: ardor, ascua, brasa, calor, fervor
prush në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: ardeur, braise, brasier, chaleur, flamme, fournaise, pal
prush në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: ardore, brace, calore, vampata
prush në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: glo, glød, hete, hetta, inderlighet, varme
prush në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: горячность, жар, жара
prush në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: brånad, glöd, hetta
prush në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: жар, топлина
prush në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: гарачка, жар, спёка
prush në bjellorusisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ζέστη, θέρμη, πάθος
prush në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: toplina, vrućina
prush në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: kaitra, karštis
prush në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: ardor, calor, chama
prush në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: călduri
prush në rumanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: teplo
prush në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: жар, засмажити, поривання, пристрасть, смажити, смажтеся
prush në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: żar
prush në polonisht »

Fjalë të ngjashme

prush chinese calligraphy, bruce lee, prush's bar wyandotte, push press, brush teeth, push up, prusch farm, push car, prusch farm hours, prusch farm park hours