perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: pse

Fjalor: anglisht pse
Përkthime: why
pse në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: proč
pse në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: warum, weshalb, weswegen, wieso
pse në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: hvorfor
pse në danisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: pourquoi
pse në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: perché
pse në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: hvorfor
pse në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: отчего, почему
pse në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: varför
pse në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: чаму
pse në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: miksi
pse në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: γιατί
pse në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: zašto
pse në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: miért
pse në hungarisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: prečo
pse në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: чому
pse në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: dlaczego
pse në polonisht »

Fjalë të ngjashme

pse jetojme, pse qielli eshte blu, pse dalin thinjat, pse te dua, pse ndryshon klima, pse rritet borxhi publik, pse u merzit mami, pse duhet te ushqehemi, pse duhet vizituar shqiperia, pse nuk mbetem shtatzane