perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: psikiatër

Fjalor: anglisht psikiatër
Përkthime: alienist, psychiatrist
psikiatër në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: psychiatr
psikiatër në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: irrenarzt, psychiater
psikiatër në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: psykiater
psikiatër në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: psiquiatra
psikiatër në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: aliéniste, psychiatre
psikiatër në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: psichiatra
psikiatër në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: psykiater
psikiatër në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: психиатр
psikiatër në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: psykiater
psikiatër në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: психиатър
psikiatër në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: псіхіятр
psikiatër në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: psühhiaater
psikiatër në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ψυχίατρος
psikiatër në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: psihijatar
psikiatër në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: lélekgyógyász, pszichiáter
psikiatër në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: psichiatras
psikiatër në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: psiquiatra
psikiatër në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: psychiater
psikiatër në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: аналітик, психіатр
psikiatër në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: psychiatra
psikiatër në polonisht »