perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: psikologji

Fjalor: anglisht psikologji
Përkthime: psychology
psikologji në anglisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: psychologie
psikologji në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: psykologi
psikologji në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: psicología
psikologji në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: psychologie
psikologji në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: psicologia
psikologji në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: psykologi
psikologji në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: психология
psikologji në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: psykologi
psikologji në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: психология
psikologji në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: псіхалогія
psikologji në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: psühholoogia
psikologji në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ψυχολογία
psikologji në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: psihologija
psikologji në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: pszichológia
psikologji në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: psichologija
psikologji në lituanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: психології, психологія
psikologji në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: psychologia
psikologji në polonisht »

Fjalë të ngjashme

psikologji keshillimi, psikologji edukimi, psikologji zhvillimi, psikologji klinike, psikologji sociale, psikologi komunikasi, psikologji pune, psikologji studim rasti, psikologji e edukimit, psikologji kriminalistike