perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: pulë

Fjalor: anglisht pulë
Përkthime: hen
pulë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: slepice
pulë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: henker, henne, huhn
pulë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: høne
pulë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: gallina
pulë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: poule
pulë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: gallina
pulë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: høna, høne
pulë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: курица
pulë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: höna
pulë në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: курица
pulë në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kana
pulë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: κότα
pulë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: kokoš
pulë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: tyúk
pulë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: višta
pulë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: galinha
pulë në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: kura
pulë në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: курка
pulë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kura
pulë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

pulë e pjekur, pulë e mbushur, pulë deti