perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: pushoj

Fjalor: anglisht pushoj
Përkthime: cease, discontinue, stop, subside
pushoj në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: doraz, končit, přestat, přestávat, skončit, stanice, tišit, uklidnit, ukončit, ustat, zastavení, zastavit, zastávka, zastavovat
pushoj në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: aufhören, beenden, enden, nachlassen, stocken
pushoj në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: acta, ophøre, standsning, stoppested
pushoj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: cesar, parada
pushoj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: apaiser, arrêt, calmir, cesser
pushoj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: alt, arresto, cessare, fermata, fermo, finire, interrompersi, smettere, sosta
pushoj në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: avta, sluta, stopp, stoppested
pushoj në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: прекращать
pushoj në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: sluta
pushoj në suedisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: pysähdys
pushoj në finlandisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: cessar, parada, paragem
pushoj në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: oprire, staţie
pushoj në rumanisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: ustawać
pushoj në polonisht »

Fjalë të ngjashme

nuk pushon