perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: putër

Fjalor: anglisht putër
Përkthime: clamp, leg, paw
putër në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: noha, packa, pracka, svorka, tlapa
putër në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: pfote, tatze
putër në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: ben, fod, luffe, pote, tars
putër në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: garra, pata, pie, pierna, zarpa
putër në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: patoche, patte
putër në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: zampa
putër në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: bein, ben, labb, luffe, pote, tass
putër në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: лапа, пятерня
putër në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: labb, tass
putër në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: лапа
putër në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: лапа
putër në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: käpälä
putër në finlandisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: garra, pata, pé, perna, pie, zarpa
putër në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: блокнот, вручати, вручити, долоня, лапа, передати, подати, подушка, рука, ручний
putër në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: łapa
putër në polonisht »