perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: qengj

Fjalor: anglisht qengj
Përkthime: lamb
qengj në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: beránek, jehně
qengj në çeki »
Fjalor: danez
Përkthime: lam
qengj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: borrego, cordero
qengj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: agneau
qengj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: abbacchio, agnello
qengj në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: lam
qengj në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: ягнячий
qengj në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: ягня, авечка
qengj në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: lammas
qengj në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: karitsa, lammas
qengj në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: αρνί
qengj në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: janje, janjetina
qengj në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: bárány
qengj në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: avinėlis, ėriukas
qengj në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: borrego, cordeiro
qengj në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: miel
qengj në rumanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: jagnje
qengj në sllovenisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: jagnięcy, oziębły
qengj në polonisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: овечка, ягничка
qengj në ukrainisht »

Fjalë të ngjashme

qengj i vogel, qengj i voge, qingji ne hell