perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: qep

Fjalor: anglisht qep
Përkthime: sew, stitch
qep në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: našít, přišít, sešít, sešívat, šít
qep në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: nähen, steppen
qep në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: summa, sy
qep në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: coser
qep në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: coudre
qep në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: cucire
qep në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: sømma, sy
qep në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: шить
qep në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: sömma, sy
qep në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: шиць
qep në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: ommella
qep në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ράβω
qep në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: šiti
qep në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: varrni
qep në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: coser, costurar
qep në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: шити
qep në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: szyć
qep në polonisht »

Fjalë të ngjashme

qep fjalor shqip, qep resources, qep tile saw, qep tile cutter, qep midstream, qep elementary, qep field services, qep flooring, qep resources investor relations, qep co inc