perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: qerpik

Fjalor: anglisht qerpik
Përkthime: duckweed, duck-weed, eyelash, lash
qerpik në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: řasa
qerpik në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: augenwimper, wimper
qerpik në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: øjenvippe
qerpik në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: pestaña
qerpik në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: cil
qerpik në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: ciglio
qerpik në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: øyenvipp, øyevippe
qerpik në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: ресница
qerpik në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: ögonfrans
qerpik në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: вейка
qerpik në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: ripse, ripsmekarv
qerpik në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: ripsi, silmäripsi
qerpik në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: βλεφαρίδα
qerpik në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: szempilla
qerpik në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: blakstiena
qerpik në lituanisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: geană
qerpik në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: батіг, відшмагати, вія, мчати, мчатися, нестися, пуга, шмагати
qerpik në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: rzęsa
qerpik në polonisht »

Fjalë të ngjashme

qerpik fallco, qerpik te gjate, qerpik te bukur, qerpik te gjat, qerpik extension, a rriten qerpik