perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: qilar

Fjalor: anglisht qilar
Përkthime: basement, cellar, vault
qilar në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: sklep
qilar në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: keller
qilar në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: kælder
qilar në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: bodega, cueva, sótano
qilar në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: cave, cellier, chai, prêchai
qilar në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: cantina
qilar në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: kjeller, kjellerbu
qilar në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: погреб, подвал
qilar në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: källare
qilar në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: падвал, склеп
qilar në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kelder, keldrikorrus
qilar në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kellari
qilar në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: κάβα, κελάρι
qilar në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: alagsor, pince
qilar në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: pusrūsis, rūsys
qilar në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: adega, bodega, cave, despensa, trampa
qilar në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: льох, льоха, підвал, підстава, погріб, склеп, склепіння, фундамент
qilar në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: piwnica
qilar në polonisht »

Fjalë të ngjashme

qilar surati, qilar foto, qilar vere, gozel qizlar, qizlar ucun oyunlar, alam qilar