perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: rërë

Fjalor: anglisht rërë
Përkthime: sand
rërë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: písek
rërë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: sand
rërë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: sand
rërë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: arena
rërë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: sable
rërë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: rena, sabbia
rërë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: sand
rërë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: песок
rërë në rusisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: пясък
rërë në bullgarisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: liiv
rërë në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: άμμος
rërë në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: homok
rërë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: smėlis
rërë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: areia, arena
rërë në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: pesek
rërë në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: piesok
rërë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: пісок
rërë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: piach
rërë në polonisht »