perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: radiografi

Fjalor: anglisht radiografi
Përkthime: radiography
radiografi në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: radiografie
radiografi në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: bildfunk, radiographie
radiografi në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: radiografía
radiografi në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: radio, radiographie, radiophotographie
radiografi në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: radiografia
radiografi në italisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: радиография
radiografi në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: радыёграфія
radiografi në bjellorusisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: радіографія
radiografi në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: radiografia
radiografi në polonisht »

Fjalë të ngjashme

radiografi adalah, radiografi test, radiografi industri, radiografi periapikal, radiografi panoramik, radiografi gigi, radiografi abses periodontal, radiografi intraoral, radiografi unisza, radiografi konvensional