perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: radiologji

Fjalor: anglisht radiologji
Përkthime: radiology
radiologji në anglisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: radiologie
radiologji në gjermanisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: actinologie, radiologie
radiologji në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: radiologia
radiologji në italisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: радиология
radiologji në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: радыялогія
radiologji në bjellorusisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: rádiológia
radiologji në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: радіологія
radiologji në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: radiologia
radiologji në polonisht »

Fjalë të ngjashme

radiology assistant, radiology technician, radiology masterclass, radiology technician salary, radiology associates, radiology salary, radiology journal, radiology jobs, radiology regional, radiology ltd