perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: rebel

Fjalor: anglisht rebel
Përkthime: mutineer, rebel
rebel në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: buřič, odbojný, povstalec, povstalecký, rebel, vzbouřenec, zbojník
rebel në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: aufrührer, meuterer, rebell
rebel në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: amotinado, rebelde
rebel në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: mutin, rebelle, révolté, séditieux
rebel në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: ammutinato, ribelle, riottoso
rebel në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: rebell
rebel në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: бунтарь, бунтовщик, мятежник, мятежный, смутьян
rebel në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: rebell
rebel në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: мяцежнік
rebel në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kapinallinen
rebel në finlandisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: amotinado, rebelde
rebel në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: rebel
rebel në rumanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: rebel
rebel në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: заколотник, повстанець, повстанський
rebel në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: buntownik
rebel në polonisht »

Fjalë të ngjashme

rebel wilson, rebel me titra shqip, rebel without a cause, rebel yell lyrics, rebel quotes, rebel yell, rebel sport, rebel circus, rebel ipa, rebel sport nz