perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: roman

Fjalor: anglisht roman
Përkthime: conduct, novel, succeed
roman në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: román, zdařit
roman në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: roman
roman në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: lykkes, roman
roman në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: lograr, novela
roman në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: réussir, roman
roman në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: riuscire, romanzo
roman në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: føljetong, roman, skjønnlitteratur
roman në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: провести, роман
roman në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: lyckas, roman
roman në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: роман
roman në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: раман
roman në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: luistaa, menestyä, onnistua
roman në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μυθιστόρημα
roman në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: roman
roman në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: regény
roman në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: novelė
roman në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: conseguir, lograr, novela
roman në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: román
roman në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: новела, новітній, роман, романс, романтика
roman në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: powieść
roman në polonisht »

Fjalë të ngjashme

roman abramovich, roman empire, roman reigns, roman polanski, roman numerals, roman numbers converter, roman gods, roman weidenfeller, romanatwood, roman forum