perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: rras

Fjalor: anglisht rras
Përkthime: cram, poke
rras në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: napěchovat, pěchovat, strčit, strkat, vrazit
rras në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: hineinstopfen, zwängen
rras në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: colar, hundir
rras në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: enfoncer, pousser, refouler
rras në frëngjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: впихивать, всучивать, вталкивать, запихать
rras në rusisht »
Fjalor: grek
Përkthime: σπρώχνω
rras në greqisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: wpychać
rras në polonisht »

Fjalë të ngjashme

rras server, rras server 2012, rras server 2008, rras mmc, rras logs, rras port forwarding, rras service, rras vpn, rras ports, rras windows 7