perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: rrenë

Fjalor: anglisht rrenë
Përkthime: untrue, untruth
rrenë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: falešný, lež, nepravda, nepravdivý, nesprávný
rrenë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: märchen, unwahrheit
rrenë në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: mentira
rrenë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: contrevérité, faux, mensonge
rrenë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: falso, menzogna
rrenë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: usann, usannhet
rrenë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: ложный, неправда
rrenë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: osanning
rrenë në suedisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: epätosi, väärä, vale
rrenë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: αναληθής, ψέμα, ψεύτικος
rrenë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: laž, lažan
rrenë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: nemde, valótlanság
rrenë në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: mentira
rrenë në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: віроломство, неправда
rrenë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: nieprawda
rrenë në polonisht »